portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Orunia Górna - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Orunia Górna - sprawy osiedlowe » Forum » Telewizja osiedlowa SM Południe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Telewizja osiedlowa SM Południe

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 53, 54, 55    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
VECTRA_SA 
   

VIP


Wiek: 33
Dołączył: Czw Kwi 26, 2012 14:29
Posty: 1278
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 14:35    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Kamykm, Twój post dotyczy dwóch różnych sytuacji. Jeżeli Vectra wprowadza podwyżkę to dotyczy ona jedynie cen cennikowych. Oznacza to, że mają c umowę na warunkach promocyjnych masz gwarancję stałej ceny przez cały okres zobowiązania. Czyli, jeżeli umowa została zawartą na Internet oraz TV z 24 miesięcznym okresem zobowiązania i cyklicznymi przedłużeniami w łącznej kwocie 80 zł to przez okres 24 miesięcy oraz w kolejnych cyklach będziesz płacił 80 zł niezależnie od wprowadzanych przez Vectrę podwyżek. Oczywiście w przypadku, kiedy otrzymasz od nas informację, iż planujemy zwiększyć opłatę cennikową na przykład za usługę telewizyjną, masz możliwość złożenia pisemnej rezygnacji, z zachowaniem regulaminowego okresu wypowiedzenia, ale tylko z usługi telewizyjnej. Oznacza to ze rozbijasz paczkę usług, ale nie naliczamy w takich sytuacjach kary za zerwanie promocji , ponieważ rezygnacja wiązała się ze zmianami wprowadzanymi przez firmę. Niestety pozostała usługa, w tej sytuacji Internet przechodzi na cenę cennikową ( kwota naliczeń z paczki nie stanowi oddzielnej promocji) lub możesz podpisać nową umowę tylko na Internet, korzystając z promocji dostępnych dla usług solo.
Opłata karna za zerwanie warunków umowy promocyjnej naliczana jest, kiedy rezygnacja wpływa z winy Abonenta, tzn. rezygnuje samoistnie w trakcie trwania okresu zobowiązania. Wówczas naliczamy opłaty karne, które są różnicą w cenie cennikowe a promocyjnej każdej ze świadczonych usług.
Punkty które wskazujesz nie wykluczają się, po prostu dotyczą innych sytuacji.
kamykm 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 29, 2008 18:45
Posty: 77
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 19:10    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Dziękuję za odpowiedź.
Dostałem informację, że Vectra ciągle rozmawia a właściwie "targuje się" z Polsatem Sport - czy to prawda że są szanse aby w tym roku również polsat sport zagościł w ofercie Vectry?
Adrian-1973 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Lis 10, 2007 21:23
Posty: 69
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 20:23    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Adrian-1973 napisał:
Adrian-1973 napisał:
Kiedy naziemne kanały cyfrowe oferowane w telewizji analogowej zostaną uzupełnione o programy nadawane z MUX-1 gdyż nadajniki te zostały już uruchomione?

VECTRA_SA napisał:
Jeżeli chodzi o kanały nadawane w ramach MUX-1, sš to kanały nadawane w innej technologii. W firmie Vectra w pakietach analogowych telewizji dostępne sš kanały, na które firma zawartš ma umowę i nadawane sš jeszcze w jakoœci analogowej. Nie ma możliwoœci dołšczenia do oferty kanałów dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej.

Adrian-1973 napisał:
Kanały z nadajnika MUX-1 są nadawane w tej samej technologii co z nadajników MUX-2 i MUX-3, które nadjecie cyfrowo a nie analogowo na kanałach 39 i 40 oferty analogowej.
Do dostarczania "...programów telewizyjnych i radiowych dystrybuowanych analogowo i cyfrowo DVB-T w publicznej naziemnej sieci rozsiewczej w technologii HFC..." obliguje Was (Vectra Investments) realizacja "Warunków szczegółowych na sprzedaż osiedlowej sieci telewizji kablowej SM Południe w Gdańsku" (str.5, pkt V ppkt 21).


A ja nadal nie doczekałem się sensownej odpowiedzi od VECTRA_SA co z nadawaniem programów cyfrowych z MUXa-1. Hyhy A obiecali odpowiadać na pytania. Selektywne podejście tylko do wygodnych pytań?


I dalej VECTRA_SA nie widzi moich postów...?
Dodam, że od 1 czerwca z MUX-1 TVP1 będzie nadawana w HD.
VECTRA_SA 
   

VIP


Wiek: 33
Dołączył: Czw Kwi 26, 2012 14:29
Posty: 1278
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 7:45    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Staramy się cały czas uatrakcyjniać ofertę i wprowadzać nowe kanały do naszej oferty programowej. Jeśli uda nam sie zawrzeć korzystną umowę z Polsat z pewnością zostaną Państwo o tym poinformowani.

Jesli chodzi o telewizję cyfrowa naziemną jest ona nadawana w innej technologii niż telewizja kablowa dostarczana przez firmę Vectra. Nie ma możliwości odbioru kanałów dostępnych w telewizji naziemnej cyfrowej poprzez dostarczaną przez Vectra analogową telewizję. Aktulnie w ofercie analogowej dostępne są już następujące kanały wchodzące w skład MUX-1: TVP1, TVP2, TVP INFO, Eska TV, TTV. Sprawdzamy możliwości podłączenia pozostałych kanałów z MUX-1. W momencie gdy będziemy mieli więcej informacji przekażemy je Państwu.
yooteq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 01, 2012 14:26
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Maj 24, 2012 1:39    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

To może ja sprostuję informacje napisane tutaj przez VECTRA_SA, ponieważ nie do końca są one prawdziwe.

VECTRA_SA napisał:
Jesli chodzi o telewizję cyfrowa naziemną jest ona nadawana w innej technologii niż telewizja kablowa dostarczana przez firmę Vectra.

No tak - jest to oczywiste, ponieważ standard DVB-C (kablowy) różni się od DVB-T (naziemnego) możliwymi do wykorzystania modulacjami, liczbą symboli przesyłanych na sekundę, stopą korekcji błędów, etc.

VECTRA_SA napisał:
Nie ma możliwości odbioru kanałów dostępnych w telewizji naziemnej cyfrowej poprzez dostarczaną przez Vectra analogową telewizję.

I tutaj dochodzimy do sedna rozterek forumowicza Adriana, któremu wcale nie chodziło o to, żeby kanały dostępne drogą rozsiewczą w MUX-1 retransmitować analogowo (jest to dość problematyczne - wiadoma kwestia - analogowo na jednej częstotliwości możemy przesłać jeden program, a przy szerokości jednego kanału równej 8 MHz i szerokości pasma pomiędzy 5 a 862 MHz, gdzie 5-65 MHz to kanał zwrotny, 66-108 MHz to UKF, to niestety zbyt dużo tych kanałów nie zostaje, tym bardziej, że trzeba przeznaczyć częstotliwości 470-862 MHz na rzeczoną DVB-C), tylko cyfrowo w technologii DVB-T, tak jak robicie to z MUX-2 i MUX-3. Wtedy jeden kanał częstotliwościowy będzie służył do przesłania całego multipleksu naziemnego.
I proszę nie pisać, że jest to niemożliwe, gdyż oczywiście możliwe JEST, ponieważ to nie problem wykorzystać na jednym czy kilku kanałach inną modulację niż w przypadku pozostałych, a na jeszcze innych przesyłać sygnał analogowy.
W Waszej ulotce dotyczącej listy programów osiedla Południe, jak wół stoi "NAZIEMNE KANAŁY CYFROWE":
http://smpoludnie.pl/files/ProgrammingSMPoludnie.pdf

Chyba, że niemożliwe jest z powodu tego, że ten jeden kanał, który musielibyście poświęcić na MUX-1 przeznaczycie na DVB-C - wtedy jest to zrozumiałe. Jednakże DVB-C będzie dopiero od sierpnia, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej są w czerwcu i lipcu, a na MUX-1 od 1 czerwca zaczyna nadawanie TVP1 HD, na którym będą pokazywane mecze w wysokiej rozdzielczości. Uruchomienie retransmisji sygnału w kablu nawet na czas tylko owych Mistrzostw byłoby, moim skromnym zdaniem, bardzo wskazane, ponieważ nie każdy ma i chce zakładać sobie antenę do odbioru naziemnego.


VECTRA_SA napisał:
Aktulnie w ofercie analogowej dostępne są już następujące kanały wchodzące w skład MUX-1: TVP1, TVP2, TVP INFO, Eska TV, TTV. Sprawdzamy możliwości podłączenia pozostałych kanałów z MUX-1. W momencie gdy będziemy mieli więcej informacji przekażemy je Państwu.

No i znów nieprawda - na osiedlu Południe w ofercie analogowej brak Eska TV i TTV.
VECTRA_SA 
   

VIP


Wiek: 33
Dołączył: Czw Kwi 26, 2012 14:29
Posty: 1278
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 9:39    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Yooteq, wprowadzenie przedstawionego przez Ciebie rozwiązania wymaga odpowiednich urzadzeń oraz umów z nadawcami kanałów. Zgodnie z przekazaną wczesniej informacją, sprawdzamy możliwości podłączenia kanałów z MUX-1. W momencie gdy będziemy mieli więcej informacji przekażemy je Państwu.

W poprzednim poście rzeczywiście wkradł się błąd. Kanały Eska TV i TTV nie są dostepne w ofercie analogowej SM Południe. Przepraszamy za nieporozumienie.
yooteq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 01, 2012 14:26
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 15:26    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

VECTRA_SA napisał:
Yooteq, wprowadzenie przedstawionego przez Ciebie rozwiązania wymaga odpowiednich urzadzeń oraz umów z nadawcami kanałów. Zgodnie z przekazaną wczesniej informacją, sprawdzamy możliwości podłączenia kanałów z MUX-1. W momencie gdy będziemy mieli więcej informacji przekażemy je Państwu.


No tak, ale w ogólności jest ono możliwe, tylko o tyle mi chodziło.

Pozdrawiam.
imadloreki 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Lis 02, 2009 20:41
Posty: 43
Skąd: Gdańsk-Orunia Górna

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 19:32    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Dzwoniłem dzisiaj do Vectry, żeby ktoś przyszedł do mnie celem podpisania umowy. Co się okazuje ?! Nikt nie przyjdzie, bo już skończyli chodzić i mam sobie podejść w poniedziałek w godzinach 11:00 - 15:00 do siedziby SM, czyli w czasie gdy powinienem być w pracy. Po co w takim razie umieszczali błędną informację na klatkach schodowych z jutrzejszą datą jako planowaną na odwiedziny u mieszkańców?
Śmieszni są ...
Nie zamierzam zwalniać się z pracy dla ich wygody.
Nie, to nie.

Może zadzwonię w poniedziałek do centrali aby poinformować, że zamierzam zrobić wrzutkę z antyreklamą na FB itd.
VECTRA_SA 
   

VIP


Wiek: 33
Dołączył: Czw Kwi 26, 2012 14:29
Posty: 1278
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 19:50    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Nie jest prawdą, iż Vectra S.A. zakończyła działania mające na celu zawieranie umów z osobami zainteresowanymi naszymi usługami. Kontaktując się telefonicznie Konsultant pobiera dane Abonenta a następnie przekazuje je do Przedstawiciela działającego na terenie wspólnoty. Przedstawiciel kontaktuje się z potencjalnym Abonentem w celu ustalenia dokładnego terminu wizyty i przedstawienia oferty. Skontaktuj się pod numerem 58 742 67 00 lub 801 08 08 80 i pozostaw swoje dane, przekażemy je do odpowiednich osób.
imadloreki 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Lis 02, 2009 20:41
Posty: 43
Skąd: Gdańsk-Orunia Górna

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 22:03    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Cały ten "cyrk" to zasługa SM i mieszkańców, którzy popierają SM na zebraniach nawet w niekorzystnych głosowaniach oraz tych, co na zebrania nie przychodzą. Inne osiedla mogą się pochwalić konkurencją wśród dostawców usług i są to firmy nastawione na klienta. Nie do pomyślenia jest tam sytuacja taka, że SM reguluje kto dostarcza usługi i jest to jedna, max. dwie firmy lub narzuca wykorzystanie istniejącej - przestarzałej infrastruktury (firma UPC nie chciała wchodzić w stare niesprawdzone okablowanie i odpuściła przetarg - bo jakość usług widocznie jest dla niej ważna).

VECTRA_SA napisał:
Nie jest prawdą, iż Vectra S.A. zakończyła działania mające na celu zawieranie umów z osobami zainteresowanymi naszymi usługami. Kontaktując się telefonicznie Konsultant pobiera dane Abonenta a następnie przekazuje je do Przedstawiciela działającego na terenie wspólnoty. Przedstawiciel kontaktuje się z potencjalnym Abonentem w celu ustalenia dokładnego terminu wizyty i przedstawienia oferty. Skontaktuj się pod numerem 58 742 67 00 lub 801 08 08 80 i pozostaw swoje dane, przekażemy je do odpowiednich osób.


Tyle teoria a praktyka pokazuje co innego. Dzwoniłem pod numer podany w ulotkach wieszanych na klamkach, wpisany do "Regulaminu Promocji" znalezionego w skrzynce pocztowej i do informacji zawieszonej na tablicy ogłoszeń w klatce schodowej. Tak się składa, że jest to "przedstawiciel działający na terenie wspólnoty".

Jeśli jakość usług macie taką jak jakość obsługi to ja dziękuję za Wasze usługi.

Mieszkałem na kilku osiedlach i miałem do czynienia z różnymi operatorami (UPC, Netia, TP. S.A., Biall-Net, Jarsat, Volta itd. ) i jeszcze nikt tak nie olał mnie i moich pieniędzy.

Nie róbcie sobie jaj z ludzi, dzięki którym macie wypłaty na kontach.
VECTRA_SA 
   

VIP


Wiek: 33
Dołączył: Czw Kwi 26, 2012 14:29
Posty: 1278
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 10:23    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

imadloreki napisał:
Cały ten "cyrk" to zasługa SM i mieszkańców, którzy popierają SM na zebraniach nawet w niekorzystnych głosowaniach oraz tych, co na zebrania nie przychodzą. Inne osiedla mogą się pochwalić konkurencją wśród dostawców usług i są to firmy nastawione na klienta. Nie do pomyślenia jest tam sytuacja taka, że SM reguluje kto dostarcza usługi i jest to jedna, max. dwie firmy lub narzuca wykorzystanie istniejącej - przestarzałej infrastruktury (firma UPC nie chciała wchodzić w stare niesprawdzone okablowanie i odpuściła przetarg - bo jakość usług widocznie jest dla niej ważna).

VECTRA_SA napisał:
Nie jest prawdą, iż Vectra S.A. zakończyła działania mające na celu zawieranie umów z osobami zainteresowanymi naszymi usługami. Kontaktując się telefonicznie Konsultant pobiera dane Abonenta a następnie przekazuje je do Przedstawiciela działającego na terenie wspólnoty. Przedstawiciel kontaktuje się z potencjalnym Abonentem w celu ustalenia dokładnego terminu wizyty i przedstawienia oferty. Skontaktuj się pod numerem 58 742 67 00 lub 801 08 08 80 i pozostaw swoje dane, przekażemy je do odpowiednich osób.


Tyle teoria a praktyka pokazuje co innego. Dzwoniłem pod numer podany w ulotkach wieszanych na klamkach, wpisany do "Regulaminu Promocji" znalezionego w skrzynce pocztowej i do informacji zawieszonej na tablicy ogłoszeń w klatce schodowej. Tak się składa, że jest to "przedstawiciel działający na terenie wspólnoty".

Jeśli jakość usług macie taką jak jakość obsługi to ja dziękuję za Wasze usługi.

Mieszkałem na kilku osiedlach i miałem do czynienia z różnymi operatorami (UPC, Netia, TP. S.A., Biall-Net, Jarsat, Volta itd. ) i jeszcze nikt tak nie olał mnie i moich pieniędzy.

Nie róbcie sobie jaj z ludzi, dzięki którym macie wypłaty na kontach.


Sprawa jest w trakcie wyjaśniania. Postaramy się, aby kontakt nastąpił w najkrótszym możliwym terminie.
KRemlinger
Nowy na forum


Dołączył: Śro Paź 25, 2006 20:46
Posty: 2

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 20:03    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Rozejrzyjcie się, przecież to nie musi być vectra która da Wam upragnione okno na świat, nie ma co się jątrzyć na Vectrę lub SM za lekceważenie mieszkańców, bo nigdy nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Nie zawsze najłatwiejsze / najwygodniejsze rozwiązanie jest najlepsze.
revualc 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Mar 28, 2012 17:47
Posty: 76
Skąd: Gdańsk-Południe

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 11:44    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

czy ktoś orientuje się czy u nas na osiedlu jakaś inna firma ma lepszą ofertę dot. TV i internet (lub samo TV) niż Vectra?

Ostatnio korzystając z anteny siatkowej testowałem naziemną telewizję cyfrową i muszę stwierdzić, że są tam wszystkie kanały, które mnie zadowalają, ale jakoś nie bardzo chciałbym montować antenę siatkową na balkonie Wink - a może ktoś ma antenę pokojową i odbiera naziemną telewizję cyfrową?
imadloreki 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Lis 02, 2009 20:41
Posty: 43
Skąd: Gdańsk-Orunia Górna

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 18:17    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

VECTRA_SA napisał:

Sprawa jest w trakcie wyjaśniania. Postaramy się, aby kontakt nastąpił w najkrótszym możliwym terminie.


Kontakt nastąpił, a jakże ale ponieważ otrzymałem jednorazową porcję informacji, które trochę nie pasują do cennika umieszczonego na stronach SM Południe (np. dodatkowa COMIESIĘCZNA opłata za dekoder), poprosiłem o chwilkę do zastanowienia.

Okazuje się bowiem, że telewizja cyfrowa będzie droższa niż w podanym cenniku o co najmniej 10 zł miesięcznie przy jednym odbiorniku, 20 zł przy dwóch odbiornikach, itd. Oczywiście to tylko w czasie trwania umowy promocyjnej, bo po jej zakończeniu i przy przedłużaniu ceny mogą być już zupełnie "niepromocyjne". Załóżmy jednak, że będą kolejne promocje przy przedłużaniu umów w przyszłości...

W związku z tym miałem to przemyśleć a ktoś z Vectry miał do mnie dzisiaj dzwonić o 14:00 i ... nie zadzwonił.

Na razie się nie denerwuję (choć jak ja się umawiam na telefon, to dzwonię) i zapraszam do kolejnych kontaktów.


Ostatnio zmieniony przez imadloreki dnia Tue May 29, 2012 18:37, liczba edycji: 2
VECTRA_SA 
   

VIP


Wiek: 33
Dołączył: Czw Kwi 26, 2012 14:29
Posty: 1278
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 18:36    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Imadloreki, prosimy o cierpliwość. W dniu dzisiejszym nastąpi kontakt ze strony naszego Konsultanta.
Odpowiedz do tematu Strona 7 z 55 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 53, 54, 55    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama