portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Orunia Górna - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Orunia Górna - sprawy osiedlowe » Forum » Telewizja osiedlowa SM Południe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Telewizja osiedlowa SM Południe

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5 ... 53, 54, 55    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kamykm 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 29, 2008 18:45
Posty: 77
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 19:03    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Dostałem list z prointernetu. Otóż łącze zwiększają na 20 MB ale to od 15 lipca. Do tego obiecują, że jak sm południe się zgodzi to wejdą z tv od drugiego półrocza.

Czyli rozumiem, że od lipca? Bo oczywiście daty nie napisali.

Powiem szczerze, że oferta programowa ProInternetu jest lepsza od Vectry. Tylko kiedy planują wejść z tą tv i czy sm im na to pozwoli...

wiele pytań odpowiedzi brak
Adrian-1973 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Lis 10, 2007 21:23
Posty: 69
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 20:59    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

No teraz to przesadziłeś z tą "lepszą" ofertą Pro-internetu. Przecież oni nie oferują żadnych programów cyfrowych poza tymi, które są w eterze. Dla Vectry konkurencją mógłby być TIWIS lub JARSAT.
Vedar19 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 27, 2012 21:51
Posty: 35
Skąd: Gdańsk-Orunia-Górna

PostWysłany: Czw Maj 10, 2012 21:40    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Grunt, że mają Polsat Sport i Polsat Sport Extra Smile
No i jednak internet serwują na dobrym poziomie.

Coś się jednak obawiam, ze i tak nie wejdą z TV, gadałem z babką z prointernetu w zeszłym roku i tez mieli lada chwila być na naszym osiedlu - czas mija i nic.
kamykm 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 29, 2008 18:45
Posty: 77
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 10:10    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Zgadzam się z Vedarem.

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Film - to jest to co do mnie przemawia. Z tego co widzę pro-internet ma także EuroSport2.

Ale jeśli chodzi o cyfrowość to racja lepsza jest oferta Vectry.

Nie oszukujmy się ale dla lubiących sport najlepsza oferta jest po stronie Polsatów Sport. Jestem rozczarowany, że tak wielka korporacja jak Vectra nie ma z nimi umowy i daje jak to ktoś napisał w zamian NSport i OrangeSport.

NSport - poza Ligą Mistrzów (która również jest w Polsacie) to nie pokazuje kompletnie nic zero. Jak zobaczyłem jaką ostatnio galę boksu pokazywali z Anglii to mi się śmiać chciało Smile

Orange Sport - kolejna porażka, chyba, że ktoś lubi oglądać sporty walki o 1 w nocy i 1 ligę polską wybrane mecze. A przepraszam tu jest jeszcze Liga Francuska w słabym wydaniu. No i Futsal...

Niech zobaczą jaką ramówkę daje polsat z którym może się na dzień dzisiejszy równać jedynie pakiet Canal+.

Właśnie rozmawiałem z ProInternetem i mają spotkanie z prezesem we wtorek i powiedzieli, że koło środy będzie wiadomo czy wchodzą z TV czy nie i jeżeli tak to od kiedy.

Walka ProInternet kontra Vectra rozpoczęta.

Ja się wstrzymuję z decyzją odnośnie tv do środy-czwartku.
Vedar19 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 27, 2012 21:51
Posty: 35
Skąd: Gdańsk-Orunia-Górna

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 10:55    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Moim zdaniem wprowadzenie przynajmniej dwóch firm, które mogą oferować swoje usługi na terenie naszego osiedla wprowadzi element konkurencji (może nie wojny Smile ). Zarówno PRO-internet jak i Vectra musieliby uatrakcyjniać swoją ofertę programową i cenową. Stan, w którym jest jeden dostawca to monopol - a to nigdy nie jest dobre dla klientów.

Druga równie ważna sprawa to to, że przynajmniej w moim rozumieniu, spółdzielnia SM Południe to my tzn. jej członkowie i jeżeli znacząca część z nas opowiada się za wprowadzeniem konkurencji to nie widzę przeszkód, żeby były dwie firmy oferujące TV.
No chyba, że są jakieś racjonalne przesłanki (techniczne, ekonomiczne, inne), ze musi zostać wybrany tylko jeden dostawca to fajnie jakby ktoś to po prostu wyjaśnił i już.

Skoro jest taka informacja, że PRO-internet ma jeszcze szanse to i ja się wstrzymam z decyzją. Jak sprawa przepadnie to trzeba będzie powrócić do dylematu: albo pakiet bardzo podstawowy z Vectry (i tak nie ma co oglądać), albo trzeba wystawić wieśniacki talerz na balkon Smile
kamykm 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 29, 2008 18:45
Posty: 77
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 11:42    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Racja użyłem złego słowa, to nie "wojna" tylko "konkurencja".

Rzeczywiście monopol na jedną firmę to nic dobrego dla nas. Do tego z netem Vectra wejdzie od sierpnia. Więc pewnie rok się będzie ten net docierał.

Czekam do środy i dzwonię do pro-internetu. Jak nie będą mogli wejść z tv to pozostanie mi być skazanym na Vectrę...

Szkoda, że w przetargu spółdzielnia nie zastrzegła sobie aby zaoferować klientom IDENTYCZNY pakiet programowy jaki był wcześniej.

Ja osobiście żałuję, że przetargu nie wygrał Tiwis, JarSat lub pro-internet.
pech13 
   

Nowy na forum


Wiek: 54
Dołączył: Pią Maj 11, 2012 13:51
Posty: 2
Skąd: SM Południe

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 14:04    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Jeżeli Spółdzielnia sprzedała sieć tv będącą własnością sm i jej członków to chyba bez sensu jest wpuszczanie konkurencji? Może zacznijmy nasze spółdzielcze pieniądze rozdawać, no bo po co? Konkurencja jest ok, ale nie w tym wypadku. Tak więc obiecanki Pro-internetowe to będą dalej obiecanki. Chyba, że zdarzy się cud a ludzie z VECTRA to idioci.

W sąsiedniej spółdzielni (SM ORUNIA) poza kasą za sieć ważna była również oferta programowa (min zawartość pakietu podstawowego i jego cena). Brak takich programów jak POLSAT SPORT, POLSAT SPORT EXTRA czy POLSAT 2 wg. mnie całkowicie dyskwalifikują ofertę TV VECTRA a te kanały przecież nie są tak drogie jak np. TVN24 czy EUROSPORT lub MTV.

Spółdzielnia nas członków wpuściła w maliny, pozostaje wieszanie "garnków" na balkonach, ale ja się pytam, czy SM Południe "zarobiona" na sprzedaży sieci w jakiś sposób mi dołoży do tego "garnka" do którego instalacji jestem zmuszona przez mojego męża bo przecież mu tego nie odmówię. To jego ulubione kanały.

- Czy VECTRA ma jakiś problem z POLSATem?
Adrian-1973 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Lis 10, 2007 21:23
Posty: 69
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 16:41    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Niestety SM Południe ma nas członków w głębokim poważaniu i nie ma zamiaru nas słuchać. Jak im napisałem, że nie rozumiem ich postępowania z przetargiem, czemu tak długo zwlekają z decyzją (przecież otwarcie kopert i porównanie ofert cenowych nie wymaga miesiąca czasu), czemu nie chcą dać prawa głosu zainteresowanym jakie programy ich interesują, to odpisali mi, że list mój przekroczył granice i oddali go do swojego radcy prawnego. Bo liczy się tylko kasa!
Co do programów to prawda, że sport najlepszy jest w polsacie i TIWIS lub JARSAT byłby lepszy pod tym względem od VECTRY ale PRO-INTERNET z telewizją tylko analogową (oferta cyfrowa bez łachy jest w eterze) pozostaje daleko w tyle (epoka kamienia łupanego). W epoce plazm, ledów i lcd nie ma co marnować czasu na analog.
Pzdr
yooteq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 01, 2012 14:26
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 16:40    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Muszę przyznać, że nieźle się uśmiałem czytając niektóre posty moich przedmówców.

Co do samej Vectry - ludzie, przecież oni dają REWELACYJNĄ ofertę - sam, co prawda nie mieszkam na Południu, ale moi rodzice mieszkają i sam pomogłem im wybrać pakiet. Pakiet Platynowy HD (126 kanałów, w tym 17 w HD) + Internet 24 Mbps za 80 złotych to jest zła oferta?! Z gwarancją niezmienności ceny, jak podpisujesz umowę na dwa lata. Ja np. mieszkam na Chełmie i mam Internet (19 Mbps) z EiA, za który płacę 70 złotych, a TV z Cyfry+, za którą płacę 97 złotych, a różnica w programach nie jest bardzo duża, jeśli chodzi o Platynę w Vectrze (no, z tą różnicą, że mam wszystkie kanały Canal+ w HD; w Vectrze jeszcze nie ma wszystkich w HD, ale podejrzewam, że to kwestia czasu; oczywiście za nie trzeba dodatkowo dopłacić, ale nawet wtedy wychodzi to dużo mniej wobec kosztów, jakie ja ponoszę).
I Wy narzekacie - przez wiele, wiele lat inne kablówki wprowadzały do swojej oferty DVB-C i ludzie mieli normalnie cyfrowy odbiór TV, jak to jest w cywilizowanych krajach, a SM Południe pozostawało ze swoją archaiczną ofertą, której nawet komentować nie zamierzam.

A teraz co do tego, że nie ma kanałów Polsatu - Polsat 2 to kanał powtórkowy, wszystkie audycje, które są tam nadawane są dostępne za darmo w Ipli. To jedna rzecz. Następną jest brak Polsatów Sport - część rzeczy również jest dostępna w Ipli, w tym transmisje na żywo.
Natomiast chciałbym skomentować to, że Polsat Sport ma najlepszą ofertę sportową - otóż większych bredni nie słyszałem w życiu Smile.

Spójrzmy na ofertę Polsatu Sport - F1, trochę piłki nożnej (raczej niszowej - liga holenderska, rosyjska i ukraińska; jest też nasza Ekstraklasa, ale raptem kilka meczów w kolejce; aha - oczywiście od nowego sezonu prawa do Ligi Europejskiej przejmuje n, która łączy się z Cyfrą+, także LE, a również LM znikają z Polsatu i TV4), ludzie bijący się w klatkach, jak zwierzęta, mnóstwo powtórek boksu, retransmisje NFL, angielska liga żużlowa, turnieje ATP najwyższej rangi, trochę lekkiej atletyki, trochę rugby, no i przede wszystkim MNÓSTWO niszowych dyscyplin, jakimi są siatkówka oraz piłka ręczna.

Jak ktoś jest fanem tych dwóch ostatnich dyscyplin, to oczywiście dla niego Polsat Sport jest wymarzoną stacją.

Oczywiście jest kilka ciekawych pozycji programowych - męski tenis, NFL, rugby czy F1, jednak tych kilka praw telewizyjnych nie predestynuje do tego, żeby stawiać stacje sportowe Polsatu w jednym rzędzie z innymi.

Spójrzmy teraz na konkurencję:
- Canal+ - trzy kanały sportowe, wszystkie nadawane w HD, a jak istnieje taka potrzeba, to dodatkowo czwarta, a nawet piąta antena jest uruchamiana, żeby można było transmitować na żywo kilka wydarzeń (oczywiście wszystko w HD). Teraz oferta - piłka nożna - tutaj nie podlega dyskusji, że C+ posiada najlepszy zestaw (ligi: hiszpańska, angielska, włoska, francuska, polska). Żużel? Proszę bardzo - Grand Prix i DPŚ. Koszykówka? Proszę - NBA i Euroliga, a od niedawna także liga VTB. Rugby - Puchar Sześciu Narodów. Nawet jeśli idzie o ofertę dla ludzi, którzy pasjonują się, jak dwójka dorosłych ludzi leje się po gębach w klatce, to i tutaj C+ przebija Polsat o kilometry, bo transmituje gale Bellator, a nie jakieś śmieszne KSW.

- Orange Sport - MMA i boks - gale UFC, K1 - najlepsze gale, stojące na najwyższym poziomie; piłka nożna - liga francuska, portugalska, Puchar Niemiec, Puchar Francji, pierwsza liga polska (czyli tak naprawdę druga, ale fajnie obejrzeć jak arka zbiera co mecz w ryj); MLS, która stoi na niezłym poziomie; liga szkocka + powtórki meczów Realu, ManU, Arsenalu i Milanu. Żużel - szwedzka liga. Nawet dla fanów niszowej piłki ręcznej - Bundesliga - chyba najlepsza liga w tym dziwnym sporcie (nie znam się, ale chyba tak rzeczywiście jest) oraz kilka innych dyscyplin, np. motorowych.

- Sportklub i Sportklub+ - piłka nożna - Puchar Hiszpanii, Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, liga belgijska, liga argentyńska, liga brazylijska. Koszykówka - liga hiszpańska, liga rosyjska, Puchar Hiszpanii. Snooker - Premier League. Tenis - turnieje ATP rangi 250 i 500. Do tego jakieś wyścigi samochodowe i poker.

- Eurosport i Eurosport 2 - obydwa kanały nadawane również w HD - tutaj mamy z piłki nożnej przede wszystkim Bundesligę (tylko w E2), ligę japońską (tylko w E2), jeden mecz naszej Ekstraklasy w kolejce (tylko w E2), mecze międzypaństwowe w el. MŚ, wszelkie młodzieżowe turnieje rangi mistrzowskiej, Puchar Narodów Afryki, Azjatycką Ligę Mistrzów. Kolarstwo - najważniejsze wyścigi. Tenis żeński - najważniejsze turnieje + trzy turnieje Wielkiego Szlema. Snooker - najważniejsze turnieje. Siatkówka - liga włoska (tylko w E2). IGRZYSKA OLIMPIJSKIE (zarówno letnie, jak i zimowe). Większość zimowych sportów (w zasadzie wszystkie). Turnieje mistrzowskie w lekkiej atletyce. Pływanie, golf, hokej na trawie i sporty motorowe + kilka innych dyscyplin.

- nSport - również nadaje w HD. Piłka nożna - Liga Mistrzów, od nowego sezonu Liga Europejska. W zasadzie na tym można zakończyć.

- TVP Sport - tutaj w zasadzie nic ciekawego nie ma, jeżeli ktoś ma ochotę oglądać codziennie Szpakowskiego, Szaranowicza czy Jóźwika, to ten kanał jest dla niego, dla fanów sportu niekoniecznie.

I teraz podsumujmy - w zasadzie sportowe kanały Polsatu prezentują ciekawszą ofertę tylko i wyłącznie od TVP Sport. Każdy inny kanał ma w ofercie dużo więcej transmisji na żywo, które stoją na dużo wyższym poziomie w porównaniu z tym, co w danej dyscyplinie ma do zaoferowania Polsat. Oczywiście w siatkówce przoduje Polsat, ale tylko pozornie, bo w Eurosporcie 2 można obejrzeć zmagania mężczyzn i kobiet w lidze włoskiej, która jest od naszej silniejsza, a którą transmituje Polsat.
Podobnie z piłka ręczną - napisałem o tym wyżej.
W zasadzie to tylko F1 to jest absolutny top, jeśli chodzi o swoją dziedzinę.
Bo nawet retransmisje NFL i transmisja na żywo Super Bowl raz w roku bledną przy ofercie ESPN America (a który to kanał jest w ofercie Vectry).

Dalej ktoś twierdzi, że Polsat Sport ma najlepszą ofertę sportową w Polsce? Poza tym, dopóki miałem Polsat Sport i Polsat Sport Extra, gdy miałem kablówkę, to nic mnie bardziej nie irytowało od codziennych powtórek walk bokserskich. I tak wieczór w wieczór. Na szczęście już o to się martwić nie muszę, że jak wieczorem skaczę po kanałach sportowych pilotem, to trafię na dwóch bijących się facetów, bo po prostu tych żenujących kanałów nie mam.

Pozdrawiam
Adrian-1973 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Lis 10, 2007 21:23
Posty: 69
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 9:47    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Co za herezje. Mam wrażenie, że VECTRA_SA zmieniła nick... Bez komentarza.
yooteq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 01, 2012 14:26
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 13:19    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Tak, "zmieniła nick", zwłaszcza patrząc na to z tej strony, że kilka stron wcześniej zadawałem pytanie Vectrze, a oni mi odpisali.

A co do herezji - co konkretnie z tego, co napisałem jest herezją? Ja uznałem, że kilka osób pisze tutaj brednie i podałem argumenty potwierdzające moją tezę. Ty, drogi Adrianie, argumentów na obalenie tego, co napisałem nie masz, więc piszesz "bez komentarza", jakby to miało jakąś moc sprawczą. Powiem więcej, każdy mój kolega, któremu powiedziałem, że kilka osób na tym forum uważa, że Polsat Sport ma najlepszą ofertę sportową, po prostu parsknął śmiechem na "dzień dobry".

To, skoro uważasz, że to co napisałem jest herezją, to napisz chociaż dlaczego. Gdzie jest jakaś luka w moim rozumowaniu?

PS. największą herezją na tym forum było porównanie C+ i Polsatu Smile. Pod względem jakości praw transmisyjnych, jakości nadawania kanałów, jakości programów publicystycznych i realizacji produkcji, jakości komentatorów (w Polsacie jedynie Borek, który zaczynał w C+, prezentuje jakiś poziom), to w ogóle nie ma czego porównywać.

PPS. O godzinie 16:00 dzisiaj jest ostatnia kolejka Premier League i decydują się losy mistrzostwa kraju. Na dwóch kanałach C+ obejrzymy mecze dwóch drużyn walczących o mistrzostwo w pełni, a na trzecim symultaniczną transmisję z wszystkich boisk. W tym czasie Polsat Sport nadaje: "Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - 4. mecz finałowy fazy play-off: Vistal Łączpol Gdynia - KGHM Metraco Zagłębie Lubin", Polsat Sport Extra: "Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii - studio" (sam wyścig oczywiście nadaje Polsat otwarty), a Polsat Futbol, który działa tylko do końca maja: "Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Rubin Kazań - CSKA Moskwa". Być może dla niektórych ciekawszy jest mecz piłki ręcznej "Vistalu Łączpol" z "KGHM Metraco Zagłębie" (w zasadzie to same nazwy drużyn wywołują już uśmiech politowania, to trochę tak, jakby sprzedawać swoją tradycję, skoro nazwa sponsora jest doczepiona do nazwy klubu), tudzież mecz rosyjskich drużyn w piłce nożnej, które w Europie znaczą niezbyt wiele, jednak dla mnie ciekawszą jest walka o mistrzostwo Anglii.
pech13 
   

Nowy na forum


Wiek: 54
Dołączył: Pią Maj 11, 2012 13:51
Posty: 2
Skąd: SM Południe

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 14:54    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Tak, oczywiście, do tego C+ kosztuje ekstra i jest dostępny tylko cyfrowo lub z "garnka" ...
yooteq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 01, 2012 14:26
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 15:28    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

pech13 napisał:
Tak, oczywiście, do tego C+ kosztuje ekstra i jest dostępny tylko cyfrowo lub z "garnka" ...


Rozumiem, że uważasz, że wszystko w życiu należy Ci się za darmo - komunikacją miejską też na gapę jeździsz?

Oczywiście, jeżeli chce się oglądać sport czy filmy na najwyższym poziomie - trzeba za to zapłacić.
Poza tym nie było tutaj mowy o kosztach, tylko wyłącznie o atrakcyjności ofert kanałów sportowych. Jeżeli ktoś lubi oglądać Polsat Sport, to przecież nikomu tego nikt nie broni, tylko niech nie nazywa tych ochłapów serwowanych przez Solorza "najlepszą ofertą sportową".

Tym bardziej, że Polsat sukcesywnie traci prawa do ciekawych transmisji i zastępuje je siatkówką i piłką ręczną. Kiedyś mieli MŚ, Euro, LM, Bundesligę czy ligę portugalską w piłce nożnej, teraz mają to inne stacje. Mieli ostatnie trzy sezony LE, też stracili do niej prawa. Mieli zawody Red Bull X-Fighters we freestyle'u motocrossowym - obecnie w Orange Sport.

Nie zaoferowali nic ciekawego w zamian. Owszem - za C+ trzeba zapłacić (aż 30-40 złotych około, rzeczywiście - to jest koszt butelki wódki), jednak nie o tym tutaj trwała dyskusja.

Poza tym ten "zarzut", że C+ jest dostępny tylko cyfrowo Smile. To chyba dobrze, że żegnamy się z archaiczną analogową TV czy wolisz oglądać obraz z szumem i w niskiej jakości?
Vedar19 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 27, 2012 21:51
Posty: 35
Skąd: Gdańsk-Orunia-Górna

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 16:39    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Po co angażujesz się tak mocno w sprawę, która Ciebie tak właściwie nie dotyczy?

Może jednak na SM Południe jest sporo osób, które interesują się "niszowymi" siatkówką i piłką ręczną stąd takie zainteresowanie Polsatem Sport.
yooteq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 01, 2012 14:26
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 16:57    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Vedar19 napisał:
Po co angażujesz się tak mocno w sprawę, która Ciebie tak właściwie nie dotyczy?


Napisałem jeden post, żeby wyprostować pisane tutaj informacje jakoby Polsat Sport oferował najlepszą ofertę sportową. Przytoczyłem konkretne dane i fakty, nie wziąłem tego z sufitu, moi adwersarze natomiast nie potrafią konstruktywnie prowadzić dyskursu, wolą napisać "bez komentarza", czyli w zasadzie tym zachowaniem potwierdzają tylko to, co napisałem.
A że potem ktoś mi odpisał, to również odpisałem. Z reguły nie tracę czasu na pisanie po forach, ale tutaj po prostu już nie mogłem wytrzymać.

Vedar19 napisał:
Może jednak na SM Południe jest sporo osób, które interesują się "niszowymi" siatkówką i piłką ręczną stąd takie zainteresowanie Polsatem Sport.

Wyjaśniłem to również wyżej - aplikacja Ipla - dostępna za darmo (pod różne systemy operacyjne, również na tabletach i smartfonach) - w niej można oglądać sobie treści nadawane w kanałach Polsatu. Na wszystko można znaleźć sposób.

Ogólnie to nie rozumiem tego narzekania - przecież nikt Was nie zmusza do podpisywania umowy z Vectrą. Chcecie mieć koniecznie kanały Polsatu - załóżcie talerz i wykupcie sobie ofertę Cyfrowego Polsatu - po problemie. Kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra są kanałami kodowanymi na satelicie Hot Bird i nie każda kablówka musi je mieć w ofercie, Vectra akurat nie ma, jeżeli to w Waszych oczach dyskwalifikuje ofertę - nie podpisujcie umowy i tyle.

A co do potencjalnej konkurencji ze strony Pro-Internetu - bardzo fajnie, że wejdą z TV, tylko, że oni nie oferują cyfrowej telewizji DVB-C, jedynie DVB-T nadawane w kablu, więc trochę słabo, dobrze byłoby, gdyby w końcu uruchomili też DVB-C. Konkurencja zawsze jest wskazana, lecz w tej chwili Pro-Internet nie jest żadną konkurencją dla Vectry. Podobnie z tymi inwestycjami w światłowody - od lipca zaoferują w końcu jakieś normalne prędkości łącz, kilka lat za późno...
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 55 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5 ... 53, 54, 55    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama