portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Orunia Górna - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Orunia Górna - sprawy osiedlowe » Forum » Telewizja osiedlowa SM Południe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Telewizja osiedlowa SM Południe

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 53, 54, 55    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kamykm 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 29, 2008 18:45
Posty: 77
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 14:32    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Ja czytam umowy i radzę wszystkim czytać. Co do cen promocyjnych to zawsze można zrezygnować z telewizji i internetu z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia i iść do konkurencji - trzeba mocno pilnować terminów.

Cieszę się, że będziemy mieć wybór internetu i telewizji i nikt nie ma monopolu. Najgorzej jest jak jest tylko jedna firma.
ludekk 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Maj 19, 2012 20:17
Posty: 10
Skąd: Orunia

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 18:31    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

tak...
konkurencja, ale spółdzielnia wg mnie zadziałała niezgodnie z prawem.
Dowiedziałem się, że kable, które idą od piwnicy do naszych mieszkań zostały wydzierżawione niezależnie od tego czy podpiszesz umowę z Vectra, czy nie, to inny operator telekomunikacyjny nie będzie mógł z nich skorzystać

Polecam krótki artykuł.
http://olgierd.bblog.pl/wpis,jak;zwalczac;umowy;monopolizujace;dostep;do;internetu,35602.html

Może jeszcze to:
http://di.com.pl/news/29004,0,Dialog_o_monopolu_w_budynku_-_operatorzy_udostepniaja_swoja_siec.html

osobiście napisałem w tej sprawie pismo do naszej spółdzielni SM Południe, że chcę mieć możliwość wyboru operatora na tych kablach.
kamykm 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 29, 2008 18:45
Posty: 77
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 8:09    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

ludekk masz całkowitą rację.

Teraz zrobiła się taka "moda" na sprzedaż kabli jednemu operatorowi co mi i chyba wszystkim się nie podoba.

U kolegi na Morenie sprzedali kable i studzienki z kablami Streamowi. Przez to nie może wejść inna telewizja. Chciało wejść do nich UPC i pociągnąć swoje kable korzystając ze studzienek Streama na co konkurencja nie wyraziła zgody.

Dobrze, że u nas chociaż mamy dwie firmy które będą ze sobą konkurować.

Co do aspektów prawnych to nie wiem jak to do końca jest... Jest wiele kruczków ale to już może jakiś prawnik się wypowie.
ludekk 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Maj 19, 2012 20:17
Posty: 10
Skąd: Orunia

PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 11:18    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

no wlasnie niby mamy dwie.
Do jednego pokoju pro-internet wchodzi bez problemu swoja infrastrukturą, ale do drugiego z TV już potrzebne jest niezłe wiercenie w ścianach. Wszystkie kable z tego drugiego pokoju schodzą się do piwnicy, a one są wydzierżawione dla Vectra. Niezależnie czy będzie na nich usługa czy nie. Co do studzienek to dokładnie nie wiem ale z przytoczonych linków oznacza, że właściciel okablowania musi zgodzić się na możliwość skorzystania przez innego operatora telekomunikacyjnego. I to właśnie chcę uzyskać od SM Południe, żebym nie musiał wiercić po mieszkaniu.
kamykm 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 29, 2008 18:45
Posty: 77
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 7:54    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Jeśli chodzi o internet to możesz kupić sobie router. Ja tak zrobiłem i mam w domu neta bezprzewodowego nie bawię się specjalnie kablami. Co do telewizji... tutaj router nie pomorze... A nie wiem czy się obejdzie bez wiercenia Sad
revualc 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Mar 28, 2012 17:47
Posty: 76
Skąd: Gdańsk-Południe

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 14:11    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

czy ktoś może się wypowiedzieć na temat nowej oferty PRO-INTERNET?

ogólnie to wygląda tak:
- internet - łącze symetryczne 50mbit
- TV - ok. 140 kanałów cyfrowo (w tym część HD)
cena 78,90 zł

Ta oferta wydaje się korzystniejsza niż VECTRY biorąc pod uwagę, że VECTRA chyba nie wejdzie z łączem symetrycznym i oferuje łącze do 24mbit i w drugą stronę max 1,5mbit (czyli asymetryczne)

Ciekawostka dla tych co nie czytali umowy: jak ktoś podpisał umowę z VECTRĄ i chciałby zrezygnować, to zgodnie z umową ma czas do 30 czerwca b.r.
Adrian-1973 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Lis 10, 2007 21:23
Posty: 69
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 15:44    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

revualc napisał:
czy ktoś może się wypowiedzieć na temat nowej oferty PRO-INTERNET?

ogólnie to wygląda tak:
- internet - łącze symetryczne 50mbit
- TV - ok. 140 kanałów cyfrowo (w tym część HD)
cena 78,90 zł

Ta oferta wydaje się korzystniejsza niż VECTRY biorąc pod uwagę, że VECTRA chyba nie wejdzie z łączem symetrycznym i oferuje łącze do 24mbit i w drugą stronę max 1,5mbit (czyli asymetryczne)

Ciekawostka dla tych co nie czytali umowy: jak ktoś podpisał umowę z VECTRĄ i chciałby zrezygnować, to zgodnie z umową ma czas do 30 czerwca b.r.

Ciekawe co piszesz bo na ich stronie nic takiego nie widnieje, więc na razie chyba w swerze marzeń.
yooteq 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Maj 01, 2012 14:26
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 17:48    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

revualc napisał:
czy ktoś może się wypowiedzieć na temat nowej oferty PRO-INTERNET?

ogólnie to wygląda tak:
- internet - łącze symetryczne 50mbit
- TV - ok. 140 kanałów cyfrowo (w tym część HD)
cena 78,90 zł


Ciekawe fantasmagorie. Tzn. to, że Pro-Internet oferuje łącze symetryczne, to akurat mnie nie dziwi, u nich to zawsze był duży plus (chociaż dla przeciętnego zjadacza chleba - nie oszukujmy się - nie jest potrzebny upload na poziomie 50 Mbit/s, ja akurat pracuję w branży IT i jak najbardziej wolę mieć wyższą prędkość up niż niższą - rzecz oczywista, ale nawet nie mam pomysłu, w jakim celu miałbym wykorzystywać 50 megabitów na sekundę - do streamingu video z tunera w mieszkaniu do miejsca, gdzie aktualnie przebywam? To chyba jedyne sensowne wykorzystanie, ale na to wystarczy przepustowość rzędu 20 Mbit/s, bo kanały HD nadają ze średnim bitratem do kilkunastu Mbps).
Natomiast z tymi kanałami TV - no jakoś nie chce mi się wierzyć - nie brzmi to zbyt wiarygodnie, bo stosunkowo mały operator, jakim jest Pro-Internet chyba niekoniecznie może sobie pozwolić, żeby podpisać umowy z tyloma nadawcami, ale zobaczymy, może ich nie doceniam.

PS. No chyba, że wśród tych 140 kanałów większością będą kanały nadające FTA z Astry i Hot Birda, to wtedy tak Smile.
revualc 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Mar 28, 2012 17:47
Posty: 76
Skąd: Gdańsk-Południe

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 19:32    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Adrian-1973 napisał:
Ciekawe co piszesz bo na ich stronie nic takiego nie widnieje, więc na razie chyba w swerze marzeń.
Na stronie nie ma, ale złożyłem dziś wypowiedzenie w siedzibie firmy i w międzyczasie pokazano mi nową ofertę z którą właśnie startują.

Jak ktoś ma wątpliwości to może sam zadzwonić i dopytać 058 763 00 33

Panowie w Pro-Internet twierdzili, że Vectra nie da rady wejść z obiecanym internetem i TV w sierpniu b.r. i na pewno oferta VECTRY jest o wiele gorsza niż ich obecna.

Vectra na pewno nie ma łącza symetrycznego i raczej mieć nie będzie czy się mylę użytkowniku VECTRA SA?

Z drugiej strony po kiego wafla mi w domu 50mbit.


Jeszcze jedno info dla pracowników Pro-Internet (jak się dzisiaj dowiedziałem śledzą to forum, ale chyba mało dokładnie albo czytają to, co chcą przeczytać): Polsat sport i reszta kanałów Polsatu będzie w Vectrze od października http://media2.pl/media/92829-Kanaly-Polsatu-wracaja-do-Vectry.html więc nie wmawiajcie już klientom, że Vectra nie będzie miała tych programów.


Ostatnio zmieniony przez revualc dnia Fri Jun 29, 2012 22:44, liczba edycji: 1
Hindus 
   

Nowy na forum


Wiek: 48
Dołączył: Sob Lut 05, 2011 20:10
Posty: 4
Skąd: Gdańsk Orunia Górna

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 21:29    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

>Jak ktoś ma wątpliwości to może sam zadzwonić i dopytać 058 763 00 33

No, na stronie jednak coś jest:

"Wielka Cyfryzacja w Pro-internet !!!   
Piątek, 29 czerwca 2012r.

Uprzejmie informujemy, iż na ukończeniu są prace związane z uruchomieniem
Profesjonalnej Telewizji Cyfrowej
w Pro-internet Sp. z o.o.

W dniu 15 sierpnia b.r. w sieci Pro-internet uruchomionych zostanie ponad 80 cyfrowych programów telewizyjnych, w tym liczne programy w wysokiej rozdzielczości HD.

Oferta Profesjonalnej Telewizji Cyfrowej dostępna będzie dla wszystkich abonentów Telewizji Kablowej Pro-internet
i udostępniona zostanie bez dodatkowych opłat abonamentowych.
Posiadaczy nowych telewizorów odbiór telewizji cyfrowej będzie możliwy bez jakichkolwiek dodatkowych urządzeń,
a tym samym bez dodatkowych opłat np. za dekoder i wszelkich problemów związanych z posiadaniem dodatkowego
urządzenia (kolejny pilot, dodatkowe zużycie energii elektrycznej, itp.).

Z kolei dla posiadaczy starszych odbiorników przygotowujemy atrakcyjną ofertę dekoderów, posiadających funkcję nagrywania PVR oraz umożliwiających "zatrzymywanie" oglądanego programu (tzw. time shifting).

Ogromną zaletą Profesjonalnej Telewizji Kablowej Pro-internet jest również możliwość rozdzielenia cyfrowego sygnału telewizyjnego (w ramach własnego mieszkania) nawet do czterech odbiorników telewizyjnych bez dodatkowych opłat !!!

Jednocześnie informujemy, iż nasza oferta programów analogowych nie ulegnie zmianie.

O dalszych szczegółach związanych z uruchomieniem Profesjonalnej Telewizji Cyfrowej poinformujemy Państwa oddzielnym pismem oraz za pośrednictwem stron internetowych www.pro-internet.pl oraz www.kosakowo.net

Szczegółowe informacje będą przekazywać również nasi Przedstawiciele Handlowi."


>Vectra na pewno nie ma łącza synchronicznego i raczej mieć nie będzie >czy się mylę użytkowniku VECTRA SA?

Raczej symetrycznego. Przy okazji powiedzcie ile macie na tym uploadzie: 1 Mbit/s ???? I po co ta ściema że jest 24 Mbit/s skoro jest taka asymetria. Acha i jeszcze jedno - w ulotce którą dostałem od Vectry jest napisane że internet jest "światłowodowy". Po co tak kłamiecie wżywe oczy, skoro jest na modemie kablowym po koncentryku, a nie po żadnym światłowodzie ??? Archaiczna technologia z XX wieku - szkoda słów....

>Z drugiej strony po kiego wafla mi w domu 50mbit.

Zawsze to lepsze niż 1 Mbit od Vectry


>Polsat sport i reszta kanałów Polsatu będzie w Vectrze od października >http://media2.pl/media/92829-Kanaly-Polsatu-wracaja-do-Vectry.html >więc nie wmawiajcie już klientom, że Vectra nie będzie miała tych >programów.

Taaaa, tyle że w tym linku co podajesz to:
"....Polsat HD, Polsat Sport News, Polsat Sport oraz Polsat 2 będą dostępne dla wszystkich abonentów cyfrowych Vectry, czyli abonentów pakietu złotego i platynowego. Kanały Polsat News oraz Polsat Cafe wzbogacą ofertę pakietu platynowego Vectry. Natomiast programy Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Extra (SD i HD) dołączą do pakietu Sport na Ostro. Dodatkowo wybrane kanały Telewizji Polsat pojawią się również w ofercie analogowej operatora."

Policz sobie abonament za te wszystkie pakiety i Ci włosy z nosa wyjdą jak zobaczysz ile będzie sz bulił.


A to że za dekoder od Vectry jest dodatkowa opłata to się doczytaliście ?
revualc 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Śro Mar 28, 2012 17:47
Posty: 76
Skąd: Gdańsk-Południe

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 22:53    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

mój błąd - już się poprawiłem

za dekoder chyba 9 zł czy coś takiego co miesiąc w Vectrze? Czy się mylę? Aczkolwiek pytałem się przedstawiciela Vectry (jeśli mnie pamięć nie myli, to był pan Sylwester) i wyraźnie powiedział, że jest tylko opłata 79 zł za internet + TV i żadnych innych opłat.

Ogólnie nie wiem czy nie zostaliśmy trochę zrobieni w jajo przez Spółdzielnię podpisując już umowy z Vectrą, a rezygnując z ProInternetu (bo oprócz mnie, to znajomi też już złożyli wypowiedzenie w ProInternecie, a tu jednak jest alternatywa i teoretycznie wchodzą z czymś ciekawym - pytanie jak to będzie w praktyce)

Nie ukrywam, że podpisałem umowę z Vectrą tylko dlatego, że straszyli odłączeniem TV od 1 czerwca i mieli wtedy najkorzystniejszą ofertę. Antena pokojowa niestety nie łapała mi naziemnej telewizji cyfrowej pakietu MUX1, więc musiałem podpisać umowę - bo jak na Euro bez TV? :/

Odnośnie Polsat Sport - to jak będzie w pakiecie Platynowym, to wystarczy (chyba wszyscy mają umowę na ofertę Platynową, więc cena się nie zmieni), a Polsat Sport HD oraz Polsat Sport Extra (SD i HD) to nie jest mi potrzebny Wink
Adrian-1973 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Lis 10, 2007 21:23
Posty: 69
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 9:21    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Panie Hindus. Wszystko PRAWIE pięknie, tylko czemu tak późno!!! Mam wrażenie, ze Pro-internet obudził się z ręką w nocniku. Przez tyle lat kroili ludzi za cienki internet na osiedlu bo byli właściwie jedynym dostawcą a tu proszę, przyszedł ktoś większy i zburzył babki w piaskownicy. Szkoda, że nie myśleli o tym szybciej i na ostatnią chwile, jak im ludzie kładą wypowiedzenia, próbują coś robić na siłę. Warunki rozwoju na osiedlu mieli przez tyle lat w przeciwieństwie do innych operatorów. Zastanawiają mnie te "kanały cyfrowe", których najpierw miało być 140, potem 80 a finalnie czekam na ich wykaz czy będzie Canal + i polsat sport(oczywiście w HD). Asekuracyjnie z Vectrą podpisałem tylko na rok, więc jak będą lepsi to oczywiście przejdę do Pro-internetu. Bo tak naprawdę to właśnie na to czekaliśmy tyle lat - NA KONKURENCJĘ.
Przy okazji, za brak dekodera będzie dla Pro-internetu DUŻY BONUS. Bo na ch.. mi dodatkowy pilot między szklankami na stole mając telewizor z DVB-C!!!
Hindus 
   

Nowy na forum


Wiek: 48
Dołączył: Sob Lut 05, 2011 20:10
Posty: 4
Skąd: Gdańsk Orunia Górna

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 12:25    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Późno to na waszym osiedlu. Ja (wspólnota na Kurierów AK) mam kablówkę z Pro od ponad roku. Net w pakiecie 20 Mbit i nie narzekam.
Z konkurencji był Tiwis, ale on też został kupiony przez Vectrę i teraz mamy na budynku Vectrę oraz Pro-internet.
Jak się wprowadzałem, to głośno było o tym, ze społdzielnia południe z jakis powodow nie chce wpuscic Pro na osiedle, ale o tym to pewnie bedą więcej wiedzieli uzytkownicy z południa.
Adrian-1973 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Lis 10, 2007 21:23
Posty: 69
Skąd: Orunia Górna

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 14:23    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

Hindus napisał:
Późno to na waszym osiedlu. Ja (wspólnota na Kurierów AK) mam kablówkę z Pro od ponad roku. Net w pakiecie 20 Mbit i nie narzekam.

Rotfl Rotfl Rotfl
Jak Waść nie narzekasz to faktycznie nie wiele Ci do szczęścia potrzeba (a tak naprawdę jesteś ich pracownikiem albo pokrewnym). Beznadziejny analog, kanały cyfrowe te same co w eterze - bez łachy i 20 Mbit tęż za cenę z kosmosu!
Ja Vectry nie promuję, podpisałem tylko na rok z nadzieją, że wejdzie konkurencja (może być Pro), ale z pożądaną telewizją cyfrową na miarę XXI wieku.
Co do ceny za dodatkowe programy polsatowskie to nie strasz Pan, nie strasz. Skoro jeśli mają być włączone do istniejących pakietów to jeśli ktoś podpisał umowę na 1,2,3 lata to cena nie ulegnie dla nich zmianie.
kamykm 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Paź 29, 2008 18:45
Posty: 77
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 10:02    Temat postu: Re: Telewizja osiedlowa SM Południe

My tu gadu gadu, a tak patrzę na to wszystko na chwile obecną, to w momencie jak Vectra wprowadzi Polsaty Sporty od 1 października, sprawi to, że obie oferty i ta z Pro-Internetu i ta z Vectry są na naszym osiedlu bardzo atrakcyjne.

Proponuję aby jeszcze weszła 3 firma do konkurowania z nimi Smile Wtedy zyskamy jeszcze więcej. Smile
Odpowiedz do tematu Strona 9 z 55 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 53, 54, 55    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama